Willa Białe Piaski

ELA84-113 Białogóra   woj. pomorskie
ul. Okrężna 1 

tel. 602-625-949 , tel. (58) 673-51-27


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Wpis
Nasza Willa powstała w 1992 roku natomiast w 2009 roku dobudowaliśmy dla Państwa nową część naszej Willi, a starszą część wyremontowaliśmy z myślą o Państwa komforcie. Dysponujemy miejscami noclegowymi w pokojach jedno - dwu - trzy - i czteroosobowych, dwoma salami restauracyjnymi, ogrodem do dyspozycji Gości, w którym znajduje się basen letni oraz sauna sucha.

Pokoje w naszej willi zostały zaaranżowane z myślą o tym, aby zapewnić gościom komfort i wygodę. Wystrój wnętrz w naturalnych odcieniach pomarańczu zapewni Państwu odprężenie, pomaga w odzyskaniu sił i dobrego nastroju po wyczerpującym dniu. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Mają Państwo między innymi możliwości korzystania z internetu na terenie całej willi.
Restauracja
Restauracja położona jest na parterze naszej wilii, oferuje Państwu codziennie śniadania w formie bufetu szwedzkiego, świeże ryby oraz mięsa, a także dietetyczne sałaty. Restauracja czynna jest codziennie od 9 do 24. A specjalnie dla naszych Gości oferujemy zniżkę na wszystkie dania z karty w wysokości 15%.
Grupy zorganizowane
Moje wieloletnie doświadczenie pokazuje, iż zorganizowane grupy, które często odwiedzają naszą willę zainteresowane są miłym spędzeniem czasu przy płonącym ognisku i muzyce na żywo. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy specjalna ofertę dla grup zorganizowanych zarówno większych jak i mniejszych, które również są u nas mile widziane. Możemy również pomoc Państwu z zorganizowaniu pobytu integracyjnego dla Państwa pracowników, którzy przez zabawę i dzielenie się interesującymi doświadczeniami, lepiej się poznają i nauczą pracy w nowej grupie.

Dodatkowo możemy zorganizować dla Państwa:
  • Zajęcia integracyjne
  • Uroczystą kolację
  • Ognisko lub grillowanie
  • Saunę
  • Zwiedzanie starego Gdańska z przewodnikiem
  • Majowe połowy ryb na morzu
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie z uwagi na dużą popularność ofert dodatkowych.
FaceBook

Info-Grafika
Galeria
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy