Opis

Dom usytuowany jest 10 metrów od Zatoki Puckiej. Przystosowany do przyjmowania gości przez cały rok.

Dysponujemy pokojami 1,2,3,4 - osobowymi, wyposażonymi w łazienki, telewizory, balkony lub tarasy z widokiem na zatokę. Pokój studio - 4 - osobowy oraz apartament 6 - osobowy. Lodówki, pralka i kuchenka do dyspozycji gości są ogólnodostępne. Mamy 30 - letnią tradycję przyjmowania gości.

Nasz dom zlokalizowany jest w cichym miejscu, dlatego wypoczywają tu najczęściej matki z małymi dziećmi i miłośnicy windsurfingu. Garaż jest przystosowany do przechowywania sprzętu surfingowego. Obiekt posiada salę jadalną na 60 miejsc, świetlicę i parking.

Chałupy, to nadmorska wieś letniskowa położona na Półwyspie Helskim. Wcześniejszy raj dla naturystów, zmienił się w miejsce oblegane przez miłośników windsurfingu i kitesurfingu. Płytki, osłonięty od strony otwartego morza akwen Zatoki Puckiej to najdogodniejsze i najbardziej bezpieczne miejsce w Europie do uprawiania i nauki windsurfingu. W pobliżu, zlokalizowanych jest kilka szkółek i wypożyczalni sprzętu wodnego oraz Port. Zwierzęta przyjmowane są za dodatkową opłatą.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt