Menu

Dom Wczasowy Rudnik

Dom Wczasowy RUDNIK84-120 Chłapowo   woj. pomorskie
ul. Władysławowska 60 

tel. (58) 674-32-84 , tel. 509-165-920 , tel. 531-784-432


strona www: strona www   strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Dom Wczasowy "Rudnik" położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie wąwozu chłapowskiego, który prowadzi nas malowniczą ścieżką (400m) do morza.

Zapraszamy na wczasy, kolonie, wycieczki oraz zielone szkoły przez cały rok. Do dyspozycji naszych gości oddajemy ogrodzoną działkę o powierzchni 1ha na której znajduje się: plac zabaw, boisko sportowe do gry w siatkówkę i piłkę nożną, parking, miejsce do grillowania i zorganizowania ogniska oraz altana z oczkiem wodnym, położona w cieniu starych drzew. W budynku znajduje się świetlica ze stołem do ping - ponga, stołem bilardowym oraz piłkarzykami. Świetlica wyposażona jest w telewizor, DVD, sprzęt dyskotekowy oraz w część wypoczynkową z kominkiem.

Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, centralne ogrzewanie, radio oraz podstawowy sprzęt plażowy. TV znajduje się w pokoju lub na świetlicy. Na korytarzach umieszczone są aneksy z najpotrzebniejszym wyposażeniem.

Naszym głównym atutem jest położenie w otulinie Parku Krajobrazowego, którego częścią jest sąsiadujący wąwóz. Duża i zagospodarowana działka jest rajem dla dzieci kochających ruch na świeżym powietrzu i zabawę bez ograniczeń. Doba hotelowa zaczyna się o godz, 12:00, a kończy o 10:00. Właściciele obiektu zastrzegają sobie, iż w trakcie pobytu nie ma możliwości renegocjacji warunków pobytu (cena, termin).

Zaliczkę należy wpłacić do 14 dni od momentu rezerwacji telefonicznej, pozostałą kwotę należy uiścić w dniu przyjazdu. Serdecznie zapraszamy osoby szukające ciszy, spokoju i lubiące obcowanie z naturą.
Cennik
Ceny od 25 zł.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy