Menu

Pokoje gościnne Maszop84-120 Chłapowo   woj. pomorskie
ul. Władysławowska 37 

tel. (58) 674-11-98
email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
Opis
Oferujemy pokoje gościnne w nowym domu, przygotowanym specjalnie do celów turystycznych.

Dysponujemy trzynastoma pokojami gościnnymi 2; 2,5; 3; 3,5 - osobowymi na parterze, I oraz II piętrze (im wyżej tym piękniejszy widok na morze i Półwysep Helski). Wszystkie nasze pokoje mają wejścia z balkonów. W standardzie, w każdym pokoju znajduje się: łazienka z prysznicem, telewizor, lodówka, podstawowe naczynia i sztućce, czajnik elektryczny oraz sprzęt plażowy (leżaki, parawan). Do bezpłatnego korzystania oddajemy również wspólną dla wszystkich gości kuchnię, znajdującą się na parterze, sześć rowerów górskich - również z dodatkowym siedzeniem dla dzieci, mały plac zabaw miejsce na samochód na ogrodzonej posesji oraz do "posiedzenia" przy grillu.

W odległości 20m od domu znajduje się smażalnia ryb - gdzie polecamy zawsze świeżo przygotowaną rybkę i nie tylko oraz bar piwny. Niedaleko funkcjonuje też mnóstwo jadłodajni i stołówek, które podają smaczne i niedrogie posiłki - każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. W sąsiedztwie jest również świetnie zaopatrzony sklep spożywczo - przemysłowo - monopolowy, skrzynka pocztowa oraz automaty telefoniczne. Kilka metrów dalej można skorzystać z gabinetu masażu, sauny, siłowni, czy solarium.

Dom położony jest centrum Chłapowa, w odległości około 450 - 500m od plaży (piechotą, z dziećmi - do 10 min) oraz 3 km od centrum Władysławowa (piechotą do 30 min), gdzie znajduje się centrum rozrywkowe, dworzec PKP i PKS oraz postój TAXI.

Info-Grafika
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy