Menu

Pokoje gościnne U Jurka

Jerzy Robakowski84-120 Chłapowo   woj. pomorskie
ul. Zagrodowa 18 

tel. (58) 674-15-75 , tel. 504-918-232 , tel. 531-918-232
email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Zapraszamy na wczasy nad morzem, do nowego domu wczasowego, znajdującego się w centrum miejscowości, przy bocznej i spokojnej ulicy. Część pokoi została oddana do użytku w 2000r.

W pokojach znajdują się podręczne naczynia: szklanki, talerzyki. Pokoje posiadają: własną łazienkę, TV, czajnik bezprzewodowy. Bezpłatnie wypożyczamy parawany. Do dyspozycji gości mamy ogólnodostępną: kuchnię oraz lodówki. Dla wczasowiczów przyjeżdżających własnym samochodem zapewniamy miejsce na samochód.

Ogród znajdujący się za domem jest świetnym miejscem na odpoczynek wśród zieleni, zrobienie grilla, coś dla siebie znajdą tu również dzieci, dla których przygotowaliśmy m. in. plac zabaw. Jadłodajnia, znajdująca się w dużym budynku wydaje posiłki w godzinach: śniadanie od 8:00 do 9:00, obiadokolacja o 16:00.

Odwiedzający nas turyści zawsze chwalili nas za smaczne i estetycznie podane posiłki oraz miłą obsługę. Serdecznie zapraszamy gości, którzy cenią sobie komfortowy wypoczynek, dobrą kuchnię a przede wszystkim spokój. Zameldowanie i regulowanie należności za pobyt - w dniu przyjazdu. Przewidujemy także zakwaterowanie bez wykupienia wyżywienia.
Cennik
Ceny od 25 zł.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy