Menu

Ośrodek Wczasowy Relaks76-156 Dąbki   woj. zachodniopomorskie
ul. Darłowska 6 

tel. (94) 314-80-10


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
Opis
Położony jest w malowniczym miejscu, tuż przy samym wejściu na plażę w przepięknej miejscowość, położonej u nasady mierzei oddzielającej Jezioro Bukowo od Morza Bałtyckiego. Dąbki jest jednym z najładniejszych i najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc.

Ekologicznie czyste, piaszczyste plaże, atrakcyjne szlaki turystyczne, wspaniały mikroklimat o walorach zdrowotnych, sąsiedztwo rozległych, sosnowych lasów, doskonała baza do uprawiania sportów wodnych, a także rozległe jezioro stwarzają doskonałe możliwości do aktywnej rekreacji i wypoczynku.

"Relax" to zespół pawilonów otoczonych zielenią. Posiadamy rozległy, bezpieczny dla dzieci teren (ogrodzony i oświetlony). Jednorazowo możemy przyjąć do 400 osób.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 2 - 4 osobowe pokoje z umywalkami lub łazienkami (część pokoi wyposażona jest w TV), apartamenty z aneksami kuchennymi, a także pokoje 1 - 4 osobowe z łazienkami na korytarzach. Na terenie jest ponadto sala jadalna jak również kawiarnia - nasi Goście na miejscu mogą dokupić posiłki (do wyboru śniadania, obiadokolacje), sala telewizyjna, sala rekreacyjna, miejsce ze stołami do ping - ponga, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, parking.

Info-Grafika
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy