Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym domu

Darłówek – wspaniały mikroklimat oraz różnorodne atrakcje turystyczne umożliwią Państwu zróżnicowany rodzaj wypoczynku76-150 Darłowo Darłówko  woj. zachodniopomorskie
ul. Bosmańska 15 

tel. 603-192-246


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Oferujemy pokoje gościnne w Darłówku przez cały rok.

Nasz dom znajduje się w miejscu, które pozwoli na spędzenie spokojnych wakacji, jednocześnie położony jest ok. 200 metrów od morza. Pobyt u nas będzie niezapomniany i jak wiele osób, zapragną Państwo znów zawitać w nasze skromne progi.

Oferujemy Państwu pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami jak i bez. Do Państwa dyspozycji będzie; TV w każdym pokoju, czajnik na korytarzu, sprzęt plażowy parawany, koce, leżaki, kuchnia z wyposażeniem, lodówka, tarasy, grill, ogród. Miejsce parkingowe znajduje się przy posesji w miarę wolnych miejsc można spokojnie zaparkować samochód, niedaleko są też parkingi. Jest miejsce na odpoczynek wśród zieleni a także możliwość grillowania.

W pobliżu są stołówki, bary, kawiarnie, sklepy, plac zabaw. Doskonały wypoczynek i wspaniała atmosfera.
Cennik
Ceny poza sezonem:

35 zł za pokój z łazienką

Ceny w sezonie: (lipiec - sierpień)

Pokoje z łazienkami - 50 - 55 zł do cen doliczona jest opłata klimatyczna.
Pokoje bez łazienki - od 35 do 40 zł
W miesiącu czerwcu cena za osobę bez względu na pokój wynosi - od 35 zł
Podane ceny liczone są od jednej osoby na dobę
Weekend Majowy
Serdecznie zapraszamy na spędzenie weekendu majowego w naszym pensjonacie. Nasz obiekt położony jest ok. 200 metrów od morza. Oferujemy Państwu pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami jak i bez. Do Państwa dyspozycji będzie; TV w każdym pokoju, czajnik na korytarzu, sprzęt plażowy parawany, koce, leżaki, kuchnia z wyposażeniem, lodówka, tarasy, grill, ogród. Miejsce parkingowe znajduje się przy posesji w miarę wolnych miejsc można spokojnie zaparkować samochód, niedaleko są też parkingi. Jest miejsce na odpoczynek wśród zieleni a także możliwość grillowania. W pobliżu są stołówki, bary, kawiarnie, sklepy, plac zabaw. Doskonały wypoczynek i wspaniała atmosfera.

Rezerwacji można dokonywać tylko drogą telefoniczną

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy