Opis

Agroturystyka Darłowo.

Serdecznie zapraszamy Państwa na agroturystyczny wypoczynek niedaleko morza od maja do końca września. Mamy do zaoferowania trzy domki letniskowe (4 - 6 - osobowe) . Domki posiadają pełny węzeł sanitarny, sypialnie (jedną z łóżkiem dwuosobowym, drugą z łóżkiem piętrowym dla dzieci), salon, jadalnie i aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę gazową.

W każdym domku znajduje się TV oraz grill.

Od tego roku posiadamy również 2 pokoje do wynajęcia; pokój posiada aneks kuchenny, łazienkę i osobne wejście. Pokoje są 4 - osobowe.

Dodatkowo na zewnątrz znajduje się miły kącik z ogniskiem przy altanie, miejsce do zabaw dla dzieci oraz odpoczynku i bezpłatny parking. Co weekend organizujemy wspólne ognisko, przy którym zajadamy wspólnie posiłek z kociołka.

Na naszej posesji jest również sad, z którego nasi goście mogą korzystać bez dodatkowych opłat. Gospodarstwo posiada własny drób (kury, kaczki) i króliki.

Na śniadanie polecamy świeże jaja.

Doba zaczyna się od 14 i trwa do godziny 10. Wymagamy 30% zaliczki. Reszta płatności odbywa się w dniu przyjazdu. Ceny za nocleg wachają się od 30 zł do 40 zł. Domki wynajmujemy od 7 do 14 dni. Dla stałych klientów przewidujemy upusty. Nie pobieramy opłaty klimatycznej. W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Zapraszamy na spokojną wieś, w odległości 5km od Darłowa.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt