Opis

Zapraszamy do nowo otwartego obiektu letniskowego (otwarcie czerwiec 2009r.) położonego w miejscowości Zakrzewo w gminie Darłowo, składającego się z 5 komfortowo wyposażonych, drewnianych domków letniskowych.

Domki położone są na przepięknym wzniesieniu - ogrodzony teren o powierzchni 1,5 ha - ze wspaniałym widokiem na morze i jezioro. Zapewniamy wysoki standard wypoczynku.

Oferujemy dwa typy domków: 2 większe - 6 - osobowe (max. 7 - 8 osób) i 3 mniejsze - 4 osobowe (max. 5 - 6 osób).

Obok każdego domku dwa miejsca parkingowe. Wszystkie domki są piętrowe. Na parterze domku znajduje się salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym oraz łazienka. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, każda z wygodnym łóżkiem podwójnym i pojedynczym - w większych domkach oraz dwoma pojedynczymi łóżkami - w mniejszych domkach. Każdy z domków posiada duży taras z meblami ogrodowymi oraz miejsce na grilla. Domki położone są w dużej odległości od siebie, co zapewnia intymność oraz wysoki komfort wypoczynku.

Cena za cały domek większy 300 zł dziennie - zakwaterowanie do sześciu osób, mniejszy 260 zł dziennie - zakwaterowanie do czterech osób. Za każdą następną osobę dopłata 20 zł. W okresie do 30 czerwca oraz od 15 sierpnia do 15 września ceny ustalamy indywidualnie.

Dobę wczasową (przyjazd) zaczynamy od godz 16 - tej, kończymy pobyt (zwolnienie domku) do godz 12 - tej.

Rezerwacji dokonujemy po uprzednim ustaleniu terminu pobytu oraz po dokonaniu wpłaty zaliczki w wysokości 600 zł za każdy tydzień pobytu.

Jeżeli szukacie Państwo komfortu, ciszy i przepięknych zachodów słońca, z dala od zgiełku turystycznych miejscowości - serdecznie zapraszamy.

Odległości:
  • samochodem do plaży od 4 - 7 km (10 min. , w zależności od rodzaju plaży - strzeżona, dzika)
  • do aquaparku - 6 km (jedyny w Europie aquapark z morską wodą)
  • do Darłowa - 5 km
  • do portu - 7 km (połowy ryb na morzu z kutra)
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt