Opis

Zapraszamy Państwa do Wicie - miejscowości wypoczynkowo - letniskowej położonej pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Kopań, oddalona o 13 km od Darłowa, 5 km od Jarosławca i 25 km od Ustki.

Cicha i spokojna okolica jest idealna na wypoczynek będący odskocznią od miejskiego gwaru i zgiełku. Malowniczo położona - plaża, wydmy, lasy pełne grzybów, jeżyn i ptactwa tworzą niepowtarzalny urok tego miejsca, miejsca w którym wczasowicze znajdują ciszę i spokój. W Wicie macie Państwo do dyspozycji zaplecze handlowo - gastronomiczne z możliwością wykupienia całodziennego wyżywienia.

Proponujemy w pełni wyposażone domki letniskowe znajdujące się w miejscu, które umożliwia spędzenie spokojnych wakacji, a jednocześnie zlokalizowanym w bliskim sąsiedztwie morza. Do dyspozycji Państwa oddajemy drewniane domki letniskowe, w których może zamieszkać 5 - 7 osób. Powierzchnia użytkowa domu to 30m², zadaszony taras wyposażony w meble ogrodowe - 18 m².

W domu macie Państwo do dyspozycji: - salon z aneksem kuchennym, w salonie znajduje się 2osobowa kanapa, telewizor - aneks kuchenny wyposażony jest w lodówke kuchenkę, czajnik bezprzewodowy i wszelkie niezbędne naczynia. W domkach mamy do dyspozycji po jednej sypialni, sypialnie są trzy, cztero lub piecio - osobowe - łazienkę z kabiną natryskową. Istnieje możliwość zaparkowania samochodów obok domków.

Jest nam niezmiernie milo poinformować Państwa, że w naszym ośrodku od kilku lat jest dostępny bezprzewodowy i co najważniejsze bezpłatny dostęp do internetu.

Z przyczyn niezależnych od Nas nie przyjmujemy zwierząt.

Turnus w naszym ośrodku trwa od soboty do soboty. Podstawa rezerwacji jest 35% zaliczka.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt