Opis

Ze względu na unikalne położenie Hotel Apollo gwarantuje niezapomniane wrażenia. Hotel znajduje się na plaży otoczony parkiem zdrojowym ze stylową fontanną w sąsiedztwie różanej wydmy. Wyjątkową zabawę gwarantuje nastrój wyjątkowej sali balowej zwieńczonej antresolami i oświetlonej weneckim żyrandolem. Bezkresny widok z okien kawiarni widokowej pozostawia niezatarte w pamięci zachody słońca.

Pięknie odrestaurowane wnętrza dostarczają niezapomnianych wrażeń, a unikalny charakter hotelu tworzy 16 klimatyzowanych, luksusowych i eleganckich pokoi z widokiem na morze, z rozległymi tarasami lub widokiem na park z fontanną oraz 1 apartament z tarasem i balkonem wychodzącym na morze oraz wejście do portu. W standardzie każdy pokój wyposażony jest w TV LCD, telefon, szybkie łącze internetowe, mini bar oraz sejf. W całym hotelu instalacja wodna wyposażona jest w urządzenia zmiękczające wodę, czyniąc ją przez to zdrową i miękką jak deszczówkę. Z każdego pokoju jest dostęp do windy. Przy pobytach rodzinnych jest możliwość bezpłatnego dostawienia łóżeczka dziecięcego, oraz wypożyczenie wanienki.

Hotel Apollo szczyci się najpiękniejszą w okolicy salą balową; zaprojektowana ponad 200 lat temu, z pietyzmem odrestaurowana pozwala na nieskrępowaną zabawę dla ok. 140 gości. Najwyższej klasy dębowy parkiet taneczny otoczony marmurem Emperador, gustownie dobrane oświetlenie weneckie, sprawia, że czujemy się jakby przeniesieni w inną epokę. Do antresol balkonowych prowadzą finezyjnie wykonane schody, gdzie z poziomu żyrandola głównego można cieszyć oczy zabawą na dole, jak i rozgwieżdżonym niebem ponad tarasem widokowym. Komfort zabawy dodatkowo zapewnia doskonały system klimatyzacji.
tło

Info

Gorąco polecamy dwupoziomową, klimatyzowaną kawiarnię widokową, gdzie oferujemy wspaniałą kawę oraz szeroki asortyment lodów i ciast z własnej cukierni. Ponadto w kawiarni znajduje się bar, w którym serwujemy oryginalne drinki, całą gamę różnych alkoholi oraz bogaty wybór win z najlepszych światowych winnic.

Serdecznie zapraszamy do klimatyzowanej restauracji w Hotelu Apollo. Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie i niepowtarzalne wnętrze, profesjonalnych kucharzy, doświadczony personel oraz bogaty zestaw dań Kuchni Świata. Wyjątkowy klimat naszej restauracji, a przede wszystkim serwowane potrawy wraz z aromatyczną kawą najwyższej jakości, wspaniale uzupełnią Państwu chwile spędzone nad morzem w Hotelu Apollo.

Restauracja Hotelu Apollo wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, oferuje szeroki wachlarz produktów z gospodarstw agroturystycznych.

Bufet śniadaniowy i kolacyjny, przygotowywany ze szczególną starannością w oparciu o bogactwo dań, oferuje:
  • wiejskie twarogi, masło, mleko, śmietanę kwaśną i słodką
  • nowalijki, pomidory, ogórki, kapusta oraz inne warzywa z przydomowych upraw, które swymi walorami wzbogacają przyrządzane posiłki
  • świeżo wyciskane soki z warzyw z upraw ekologicznych
  • miód z okolicznych barci
  • wytwarzany na miejscu kwas chlebowy
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt