Opis

Dom jest położony na osiedlu domków jednorodzinnych około 200m. od centrum miasta i 1500m od morza w pobliżu obiektów infrastruktury sportowej, z których można korzystać do woli. Z niektórych okien rozciąga się widok na elektrownie wiatrową.

Darłowo - to port i kąpielisko morskie położone na prawym brzegu rzeki Wieprzy. Po wschodniej stronie znajduje się Aqua Park, a w nim kompleks basenów z wodą morską, zjeżdżalnie, sauny i jacuzzi. Co rok na przełomie czerwca i lipca odbywa się największy w Europie zlot zabytkowych pojazdów militarnych.

Dla amatorów spacerów droga do morza przebiega przez aleję parkową nad samym kanałem i przystanią dla kajaków oraz rowerów wodnych, dla leniuszków - jeżdżą busy lub pływa tramwaj wodny.

Po całodniowym wypoczynku nad morzem lub zwiedzaniu zabytków Darłowa (Zamek Książąt Pomorskich z XIVw, przepiękny kościół z XIVw. ) jest możliwość korzystania z ogrodzonego prywatnego terenu, gdzie można miło, bez obaw o najmłodszych członków rodziny spędzać czas przy grillu. Dla miłośników białego sportu i nie tylko w pobliżu domu znajduje się ogólnodostępny kort tenisowy i boisko, a dla wędkarzy rejsy wędkarskie na dorsza w Bałtyku.

Przy domu istnieje możliwość zaparkowania samochodu. Dla wszystkich chętnych spędzenia wolnych chwil w miłej atmosferze polecamy naszą ofertę.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Lokalizacja

Kontakt