Opis

Pensjonat Kormoran położony jest w cichej, spokojnej części Darłówka Zachodniego. Znajduje się blisko plaży oraz centrum turystycznego.

Na miejscu oferujemy przepyszne dania kuchni polskiej w naszej stołówce, a w niedalekiej odległości znajduje się hala sportowa, korty tenisowe, basen kryty i zewnętrzny oraz plac zabaw dla najmłodszych. Jednorazowo możemy przyjąć do 50 osób.

Do dyspozycji Państwa, przygotowaliśmy wygodne pokoje 2,3,4 - osobowe z łazienkami oraz sześć pokoi z wspólnym węzłem sanitarnym (jedna łazienka na dwa pokoje). Wszystkie wyposażone są również w telewizory, radia, parawany plażowe i czajniki elektryczne.

Na terenie jest ponadto świetlica ze stołami do ping - ponga, gdzie odbywają się dyskoteki i zajęcia ogólnorozwojowe, miejsce na ognisko i grilla, na podwórzu istnieje możliwość grania w piłkę nożną, siatkówkę i kometki, teren przy pensjonacie jest doskonałym miejscem do zabawy na świeżym powietrzu.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. Wszystkim Państwu gwarantujemy wysoką jakość usług i miłą atmosferę.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt