Opis

Witamy w Ośrodku Rehabilitacyjno - Wypoczynkowym "Pod Arkadami", położonym w nadmorskiej dzielnicy Darłowa - Darłówko Zachodnie, skąd rozchodzą się liczne trasy piesze i rowerowe. Szukając wytchnienia od zgiełku miasta znajdą Państwo ukojenie w cichym i spokojnym miejscu, idealnym do odpoczynku, relaksu i regeneracji. Na terenie naszego ośrodka mogą Państwo skorzystać z wielu form wypoczynku.

Oferujemy Państwu 60 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 lub 4 osobowych z TV - Sat wyposażonych w łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji posiadamy także pokoje przystosowane do osób niepełnosprawnych.

Organizujemy: Podczas pobytu w naszym ośrodku mają Państwo możliwość skorzystania z wyżywienia: śniadań w formie "szwedzkiego stołu oraz obiadokolacji serwowanej do stolika. Uczestnicy turnusów rehabilitacyjnych mogą natomiast skorzystać z odpowiednio zbilansowanych diet.

W naszym ośrodku czekają na Państwa rozmaite atrakcje. Odprężenie zapewni Państwu z pewnością kryty basen oraz jacuzzi. Fani rozrywki na świeżym powietrzu mają możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do nordic walking a miłośnicy sportu okazję do skorzystania z sali fitness ze stołem ping - pongowym, dartem oraz sprzętem sportowym. Również osoby niepełnosprawne ruchowo mogą bez przeszkód poruszać się po terenie naszego ośrodka.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Pokoje

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Ośrodek

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Sala Konferencyjna

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt