Menu

Pokoje i Apartamenty Na Letniej76-150 Darłowo   woj. zachodniopomorskie
ul. Letnia 4 

tel. 537-400-514 , tel. 607-356-409


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
Opis
Proponujemy kameralne warunki, wygodne hotelowe łóżka i nowe wyposażenie pokoi i łazienek. Przestronne 2 - osobowe pokoje z łazienkami, z dostępną wyposażoną kuchnią. Apartamenty 4 - 6 osobowe, każdy z łazienką, TV, lodówką i aneksem kuchennym.

Centralne położenie blisko nadmorskiej części Darłowa /1300m/ i podobna odległość do centrum miasta gwarantuje ciszę, spokój oraz swobodne parkowanie samochodu. Nad morze prowadzi: przez park deptak pieszy i rowerowy oraz bulwar wzdłuż kanału z cumującymi kutrami i jachtami. Można również skorzystać z tramwaju wodnego. Do dyspozycji naszych gości m. in.: bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci, taras z leżakami, ogród, grill.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb gości. Państwa udany wypoczynek to nasze zadowolenie.

Proponujemy kameralne warunki, wygodne hotelowe łóżka i nowe wyposażenie pokoi i łazienek. Przestronne 2 - osobowe pokoje z łazienkami, TV, z dostępną w pełni wyposażoną kuchnią. Apartamenty 4 i 6 - osobowe, każdy z łazienką, TV, lodówką i wyposażonym aneksem kuchennym. Do dyspozycji gości bezpłatny parking, taras z leżakami i parasolami, działka, grill oraz plac zabaw dla dzieci.
Cennik
Ceny promocyjne, od 35 zł.

Info-Grafika
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy