Opis

Serdecznie zapraszamy do Dębek, gdzie spędzisz tak długo, przez cały rok, wyczekiwany urlop w wyjątkowym miejscu. Wybierając na letni pobyt wakacyjny miejscowość Dębki odkryją państwo w pełni zalety wypoczynku nad morzem w Polsce wśród przyrody. Piękna szeroka plaża, czyste wody Bałtyku oraz rzeki Piaśnica, dziewicza przyroda tworzą niepowtarzalną wakacyjną atmosferę.

BO (: HACZYKOWO to komfortowy ośrodek domków drewnianych nad morzem przeznaczony dla ludzi ceniących ciszę i spokój. Ośrodek położony ok 600m od pasma lasów sosnowych. Nasze wejście do morza to nr 23 i 24 tuż obok najpopularniejszego odcinka plaży gdzie ma ujście Piaśnica - największa rzeka Kaszub. Czysta rzeka wpada piaszczystym, płytkim ujściem do Bałtyku.

Witamy Państwa na naszej stronie. Zapraszamy do wypoczynku w naszym ośrodku, który jest bezpieczny, ogrodzony i dozorowany. Dysponujemy 9 domkami dla dwóch rodzin, z dala od gwaru i tłumów głównego deptaka. Udostępniamy Państwu miejsca parkingowe, jak również plac zabaw, z którego mogą korzystać Wasze pociechy. Domki są 6 osobowe z drewnianym tarasem, w pełni wyposażone.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt