Opis

Serdecznie zapraszamy nad polskie morze do Dębek, miejscowości wypoczynkowej z jedną z najładniejszych plaż polskiego wybrzeża.

Zarówno plaża, jak i woda w morzu, są idealnie czyste. Miejscowość wkomponowana jest w Nadmorski Park Krajobrazowy, otoczona lasem, niedaleko rezerwat przyrody "Piaśnickie Łąki".

Oferujemy Państwu 4 nowe, niezależne, przestronne (ok. 60 m²), w pełni wyposażone domki.

Każdy z domków na parterze posiada przestronny salon z aneksem kuchennym, stołem jadalnym, rozkładaną sofą i telewizorem, łazienkę z prysznicem (ręczniki nie są na wyposażeniu domku) oraz zadaszony taras z meblami wypoczynkowymi.

Na piętrze znajdują się dwa trzyosobowe pokoje sypialne, w których jest łóżko podwójne oraz pojedyncze. Dodatkowo w każdym pokoju sypialnym jest roleta przeciwsłoneczna oraz moskitiera.

Wszystkie domki są ogrzewane. Łącznie w każdym domku może wygodnie wypoczywać do 8 osób. Wszystkie domki posiadają bramki na schodach (zarówno na dole jak i na górze).

Dodatkowo na wyposażeniu są także krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, nocniki, podesty oraz wanienki dla dzieci - dostępność w danym terminie do potwierdzenia przy rezerwacji.

Jeden z domków przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd na taras, szerokie drzwi łazienkowe oraz łazienka z niskim brodzikiem i wszystkimi niezbędnymi uchwytami).

Cały teren jest ogrodzony (łącznie z parkingiem dla samochodów).

Do dyspozycji naszych gości oddajemy grill, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz miejsce zabaw dla najmłodszych.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt