Pokoje gościnne

Serdecznie zapraszamy Państwa do Dziwnowa72-420 Dziwnów   woj. zachodniopomorskie
ul. Dziwna 17/1 

tel. (91) 381-40-05 , tel. 609-565-044


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Serdecznie zapraszamy Państwa do Dziwnowa. Oferujemy pokoje 3,4 - osobowe z łazienkami. Na wyposażeniu pokoi znajdują się: TV, lodówka, sprzęt plażowy, czajnik, podstawowe naczynia kuchenne. Na ogrodzonej posesji można zaparkować samochód, pogrilować i odpocząć. Cicha okolica, położona 300 m od morza, blisko lasu, rzeki i jeziora.
Dziwnów
Dziwnów słynie ze wspaniałego klimatu - leczniczo wpływającego na ludzki organizm, polecanym przez lekarzy dla wszystkich - ze schorzeniami dróg oddechowych, alergikom oraz ludzi z chorobami krążenia.

Mamy tutaj najwspanialszy klimat służący dzieciom i dorosłym. Dziwnów posiada szerokie piaszczyste plaże. Wręcz idealne do wypoczynku, plażowania i zażywania morskich kąpieli oraz nabierania sił do dalszej pracy.

Po drugiej stronie Dziwnowa za rzeką ze zwodzonym mostem, a zaczynającej się wyspie Wolin znajduje się jezioro Martwa Dziwna. Jest to miejsce którego celem są wspaniałe wycieczki ornitologiczne. Na wczasowiczów czekają liczne atrakcje organizowane w mieście i nad samym morzem. Organizowane są wieczorki muzyczne, wybory miss i występy znanych artystów. Na gości i wczasowiczów czekają kawiarenki, puby i restauracje polecające nadmorskie przysmaki. W smażalniach zawsze można zajadać się świeżą i wędzoną rybką. Od rybaków w porcie można kupić sobie świeżą rybkę prosto z połowów i przyrządzić ja według swojego smaku.

W sezonie letnim odbywają się w Dziwnowie rejsy statkami po morzu i zalewie kamieńskim. Mamy tez w swoim mieście aleje gwiazd sportu.

Organizowane są biegi - " 4 mile jarka " na które zjeżdżają ludzie z całej polski. Nad morzem rozstawione są namioty z napojami, lodami i innymi atrakcjami. Organizowany jest tez dzień grecki.

Cicha okolica, położona 300 m od morza, blisko lasu, rzeki i jeziora

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy