Menu

Pokoje gościnne

Serdecznie zapraszamy Państwa do Dziwnowa72-420 Dziwnów   woj. zachodniopomorskie
ul. Dziwna 17/1 

tel. (91) 381-40-05 , tel. 609-565-044


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Serdecznie zapraszamy Państwa do Dziwnowa. Oferujemy pokoje 3,4 - osobowe z łazienkami. Na wyposażeniu pokoi znajdują się: TV, lodówka, sprzęt plażowy, czajnik, podstawowe naczynia kuchenne. Na ogrodzonej posesji można zaparkować samochód, pogrilować i odpocząć. Cicha okolica, położona 300 m od morza, blisko lasu, rzeki i jeziora.
Dziwnów
Dziwnów słynie ze wspaniałego klimatu - leczniczo wpływającego na ludzki organizm, polecanym przez lekarzy dla wszystkich - ze schorzeniami dróg oddechowych, alergikom oraz ludzi z chorobami krążenia.

Mamy tutaj najwspanialszy klimat służący dzieciom i dorosłym. Dziwnów posiada szerokie piaszczyste plaże. Wręcz idealne do wypoczynku, plażowania i zażywania morskich kąpieli oraz nabierania sił do dalszej pracy.

Po drugiej stronie Dziwnowa za rzeką ze zwodzonym mostem, a zaczynającej się wyspie Wolin znajduje się jezioro Martwa Dziwna. Jest to miejsce którego celem są wspaniałe wycieczki ornitologiczne. Na wczasowiczów czekają liczne atrakcje organizowane w mieście i nad samym morzem. Organizowane są wieczorki muzyczne, wybory miss i występy znanych artystów. Na gości i wczasowiczów czekają kawiarenki, puby i restauracje polecające nadmorskie przysmaki. W smażalniach zawsze można zajadać się świeżą i wędzoną rybką. Od rybaków w porcie można kupić sobie świeżą rybkę prosto z połowów i przyrządzić ja według swojego smaku.

W sezonie letnim odbywają się w Dziwnowie rejsy statkami po morzu i zalewie kamieńskim. Mamy tez w swoim mieście aleje gwiazd sportu.

Organizowane są biegi - " 4 mile jarka " na które zjeżdżają ludzie z całej polski. Nad morzem rozstawione są namioty z napojami, lodami i innymi atrakcjami. Organizowany jest tez dzień grecki.

Cicha okolica, położona 300 m od morza, blisko lasu, rzeki i jeziora

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy