Opis

Marcela jest całoroczną willą położoną 250 m od morza w spokojnej części Dziwnówka. Do szerokiej i piaszczystej plaży dojdziemy w 5 minut. Do centrum miejscowości mamy 250 m.

Nasza willa dysponuje pokojami 2,3 i 4 osobowymi. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, sprzęt plażowy oraz Wi-Fi.

Wszystkim naszym gościom zapewniamy monitorowany parking na terenie ośrodka. Dodatkowym udogodnieniem dla Państwa jest podgląd parkingu - dostępny w każdym pokoju.

Do dyspozycji wczasowiczów jest duży taras z widokiem na Zalew Kamieński oraz w pełni wyposażona kuchnia. Na tarasie są stoły, ławy oraz miejsce do grilowania. Można tam też zażywać słonecznych kąpieli. Dla rodzin z dziećmi urządziliśmy mały plac zabaw ze zjeżdżalnią, domkiem i huśtawką.

Proponujemy Państwu również rowery na rodzinne wycieczki. Dziwnówek i jego okolice ma rozwiniętą sieć ścieżek rowerowych. Nie przyjmujemy zwierząt.

Willa Marcela ceni rodziny i do nich szczególnie kieruje swoją ofertę. Staramy się zadbać o najdrobniejsze szczegóły oraz sprawić, by Państwa pobyt był połączeniem relaksu oraz zabawy przysparzającej radość wszystkim osobom w rodzinie.
tło

Dziwnówek

Dziwnówek to mała miejscowość letniskowa położona pomiędzy morzem a Zalewem Kamieńskim. Czysta i szeroka plaża w 2013 r otrzymała certyfikat Błękitnej Flagi, plażą można pójść na spacer do sąsiednich miejscowości - Dziwnowa lub Łukęcina.

Dziwnówek położony wśród sosnowych lasów posiada status uzdrowiska - leczy się tutaj schorzenia układu oddechowego. Zalew Kamieński - oferuje możliwość wędkowania, jego wody są bogate w okonie, płocie, szczupaki a nawet węgorze.

Dziwnówek to dobra bazę wypadowa na całodzienną wycieczkę samochodową drogą wzdłuż wybrzeża, w kierunku zachodnim.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt