Domki letniskowe Ibiza

Nowe drewniane domki i apartament w Dźwirzynie

do morza: 330

78-131 Dźwirzyno   woj. zachodniopomorskie
ul. Piastowska 12 

tel. 600-499-569


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Zapraszamy Państwa od czerwca do września na wczasy nad morzem, do ośrodka wypoczynkowego IBIZA mieszczącego się w malowniczej miejscowości Dźwirzyno koło Kołobrzegu w odległości 330 m od morza i 550 m od jeziora Resko.

Oferujemy komfortowe, kompleksowo wyposażone drewniane piętrowe domki letniskowe, przeznaczone dla 4,5,6 lub 7 osób. Każdy z domków posiada duży taras wyposażony w drewniane meble ogrodowe. W swojej ofercie posiadamy również apartamenty 4 - 5 osobowe na piętrze w nowym budynku. Aby zapewnić naszym Gościom komfort i bezpieczeństwo, teren, na którym znajdują się domki jest ogrodzony i oświetlony.

Na terenie ośrodka zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi) oraz miejsca parkingowe. Do dyspozycji dzieci jest duży plac zabaw z trampoliną. Możliwość grilowania (własny grill). W niedalekiej odległości od Ośrodka znajdują się liczne bary i stołówki, mnóstwo atrakcji dla dzieci, mini port rybacki przy kanale łączącym jezioro Resko z morzem. Zapraszamy Państwa na wczasy do Dźwirzyna i skorzystania z naszej oferty noclegowej w domkach letniskowych.

Zwierząt nie przyjmujemy

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy