Opis

Oferujemy Państwu pokoje o zróżnicowanym standardzie i cenie w Domu Wschodnim i Domu Zachodnim. Na naszym terenie mają Państwo do dyspozycji zaciszny ogród z miejscem do grillowania oraz zjeżdżalnią i piaskownicą dla dzieci. Obiekt znajduje się w odległości 150m od plaży i ok. 400m od przystani jeziora Resko Przymorskie.

4 Strony Świata Dom Gościnny w Dźwirzynie znajduje się na ul. Żeglarskiej w odległości 150 m od Morza Bałtyckiego i 400 m od Jeziora Resko Przymorskie. Przez cały rok oferujemy Państwu noclegi w przytulnych pokojach i przestronnych apartamentach z aneksem kuchennym.

Dom Gościnny "4 STRONY ŚWIATA" posiada w swojej ofercie 28 miejsc noclegowych w 10 pokojach 2,3 i więcej osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Ponadto dostępne są podstawowe naczynia, aneks kuchenny, TV, grill, sprzęt plażowy oraz plac zabaw dla dzieci. Dla szukających spokoju - zaciszny ogród. Oferta całoroczna. Uwaga: w sezonie letnim dostępne są kolejne 8 pokoi z 29 miejscami.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Dom Wschodni

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Dom zachodni

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt