Opis

Zapraszamy na wspaniały wypoczynek nad morzem w Dźwirzynie.

Wspaniała, szeroka plaża położona zaledwie 200 m od naszego domu gwarantuje udany pobyt. W odległości około 200 m znajduje się jezioro Resko. Niedaleko stołówka ze smacznymi domowymi posiłkami oraz smażalnia ryb. Oferujemy pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami i TV, w każdym pokoju: czajnik i lodówka, ogólnodostępna kuchnia, parking zamykany.
tło

Dźwirzyno

Dźwirzyno to nadmorska miejscowość z szeroką plażą oraz czystą wodą zachęcającą do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży malownicze wydmy z lasem sosnowym. Panuje tu specyficzny mikroklimat polecany w leczeniu dróg oddechowych.

Jezioro Resko Przymorskie - znajduje się tu przystań oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego. To idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych oraz wędkowania - bogate w szczupaki, leszcze, płocie, sandacze, liny i węgorze.

Port rybacki - z przystani można wybrać się w rejs po morzu stateczkiem wycieczkowym. Ścieżka zdrowia - przygotowana dla amatorów aktywnego wypoczynku. Biegnie wzdłuż morza w lasku sosnowym. Długość ścieżki to 1600 m. a na jej trasie usytuowano 15 stanowisk do ćwiczeń.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt