Opis

OW PROMYK w Dźwirzynie to nowopowstałe przepiękne, nastrojowe miejsce wypoczynku, w starodrzewiu sosnowym, 50 metrów od plaży. Cisza, spokój i bezpieczeństwo, stylowa architektura, funkcjonalne i przytulne wnętrza, z dala od zgiełku i gwaru - wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Gości. Przyjmiemy ciepło i serdecznie Ciebie, Twoją Rodzinę, Twoje Dzieci i Twojego Psa (Kota też).

Jeżeli jesteś alergikiem, nie obawiaj się - u nas możesz spać bezpiecznie: podłogi nie są pokryte wykładziną, pościel jest antyalergiczna, w pokojach nie wolno palić papierosów, a do sprzątania używamy tylko środków z atestami.

Jeżeli masz problemy z pokonywaniem schodów, bądź innych przeszkód terenowych, nie obawiaj się - u nas do pokojów usytuowanych w parterze wchodzi się bezpośrednio z terenu. Można wjechać do nich nawet wózkiem inwalidzkim.

Jeżeli Twoje Maleństwo wymaga jeszcze opieki i ciągłego dozoru, nie obawiaj się - teren ośrodka jest terenem zamkniętym i chronionym. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw i mnóstwo trawników do biegania. Mogą liczyć na radosne i liczne towarzystwo rówieśników.

Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy: pokoje dwuosobowe i trzyosobowe z łazienkami oraz luksusowe pięcioosobowe wille rodzinne, basen i saunę. Na terenie ośrodka znajdują się wydzielone pomieszczenia, w których można skorzystać z kuchni wyposażonej tak, jak w domu, lodówki i pralki.

Wszystkie obiekty są murowane, wyposażone w centralne ogrzewanie i w miarę potrzeb ogrzewane naszą własną kotłownią nawet latem, jeśli temperatura jest za niska i pada deszcz.

W cenę jednostkową pobytu przez jedną dobę wliczone są: cena noclegu, opłata klimatyczna, opłata za parking strzeżony, korzystanie z basenu i sauny, zużycie energii elektrycznej i wody.

Postaramy się, by wypoczynek u nas był dla Państwa wyjątkową przyjemnością.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt