Opis

W naszej ofercie posiadamy nowe kwatery położone w spokojnej części Dźwirzyna, w odległości od morza ok. 350m i jeziora Resko ok. 500m.

Pokoje są w zabudowie szeregowej, usytuowane na ogrodzonej działce o powierzchni 1500m z bezpłatnym parkingiem samochodowym.

Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe. Istnieje możliwość dostawki, czwarta osoba w pokoju 3 - osobowym, jak również piąta osoba w pokoju 4 - osobowym płaci 50% ceny. W każdym pokoju znajduje się aneks kuchenny wyposażony w niezbędne urządzenia, lodówka, kuchenka na gaz, naczynia, garnki. Ponadto każdy pokój posiada do własnej dyspozycji, łazienkę z prysznicem oraz WC telewizor, radio.

Na terenie działki znajduje się plac zabaw dla dzieci, piaskownica, huśtawki oraz dużo wolnego, trawiastego miejsca do rekreacji i wypoczynku. Wszystkim wczasowiczom oddane są do użytku stoły ogrodowe z ławeczkami oraz murowany grill - pełna swoboda.

Do dyspozycji zadaszona smażalnia ryb na świeżym powietrzu. Posiadamy również własną wypożyczalnie rowerów.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt