150m od plaży

Opis

Posiadamy dwa pensjonaty: Anna - Maria i Santa Monica, położone 150 m od plaży Bałtyku, w dzielnicy willowej, blisko portu i Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji. 400 metrów od nas jest przystań jachtowa przy jeziorze Resko, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający. Blisko są korty tenisowe, pole mini golfowe, boisko siatkówki i koszykówki, tor do jazdy na rolkach i deskach.

Organizujemy wczasy z wyżywieniem i wynajmujemy pokoje gościnne.

Małe zwierzęta domowe gratis. Ceny zawierają także opłatę klimatyczna ok. 2 zł za osobę dziennie, która płaci pensjonat dla Gminy.

Wyżywienie: W sąsiedniej stołówce, 20m od budynku głównego Anna - Maria - Śniadanie kosztuje 12, - zł i 6, - zł za dziecięca porcje. Obiad (zupa+II danie + kompot) - 18, - zł i 9, - zł dla dziecka.

Pokoje posiadają także rozkładane tapczany dla dodatkowych osób, np. pokój 2 - osobowy ma tapczan i wersalkę 2 - osobowa. Dodatkowa osoba płaci 20 zł za nocleg. Mamy pokoje z oddzielnymi tapczanami i łóżkami małżeńskimi, także rodzinne segmenty 2 - pokojowe dla 4 i więcej osób. Wszystkie pokoje posiadają swoje łazienki z natryskami. Wyposażone w czajnik elektryczny, naczynia, lodówkę, sprzęt plażowy.

Na posesji jest bezpłatny parking ze swobodnym wjazdem i wyjazdem. Do dyspozycji gratis są rowery, także z koszyczkami dla maluchów. W Dźwirzynie są nowe ścieżki rowerowe w kierunku Kołobrzegu, Mrzeżyna i wokół jeziora Resko.

Dla palaczy są pokoje z balkonami.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt