Opis

Proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do odwiedzenia Wyspy Sobieszewskiej leżącej u ujścia Wisły.

Gości z dalszych stron zainteresuje nie tylko plaża i morze, ale także możliwość odwiedzenia Trójmiasta. Do centrum Gdańska można dojechać w 20 - 30 minut samochodem lub nieco dłużej autobusem miejskim.

Mamy 4 domki do dyspozycji gości w każdym domku jest osobna kuchnia z całym sprzętem kuchennym.

Jeden z czterech domków to stara chata rybacka ma ponad 100 lat w środku natomiast unowocześniona i całorocznie ogrzewana. Przy każdym domku jest stałe zadaszenie gdzie można grilować pyszną kiełbaskę czy karkóweczkę.

Na plażę prowadzi przyjemna droga przez sosnowy las. Bezpośrednio przy ujściu Wisły jest rezerwat Mewia Łacha gdzie zakładają gniazda i zatrzymują się na przelotach tysiące mew, rybitw i siewek. Częstym gościem jest tu też foka szara, którą można zobaczyć wygrzewającą się na piaszczystych łachach w ujściu.

Prawdziwą gratką dla wędkarzy jest bliskość Wisły zaledwie 500 metrów, w której łowi się piękne okazy łososi. Po udanym połowie ryby można uwędzić w przydomowej wędzarni.

Atrakcje dla dzieci:
  • Trampolina
  • piaskownica
  • huśtawka
  • i miejsce gdzie mogą sobie pograć w piłkę
  • oraz mini basenik dla małych dzieci
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt