Opis

Mieszkanie 2 - pokojowe, słoneczne, przytulne położone w odległości 500 m od plaży w spokojnej okolicy, w pełni wyposażone. Idealne na wypoczynek nad morzem.

Mieszkanie 2 - pokojowe + kuchnia i łazienka. Możliwość noclegu dla 4 osób. Kuchnia w pełni wyposażona, piekarnik, kuchenka, mikrofalówka, lodówka, czajnik, itd. Łazienka z prysznicem, pralką (ręczniki we własnym zakresie). Duży pokój z 2 - osobową rozkładaną kanapą, szafka, TV, stół oraz 4 krzesła. Mały pokój z biurkiem, 2 krzesła, 2 - osobowa rozkładana kanapa + pościel dla 4 osób. Przedpokój obszerna szafa komandor.

Gdańska chyba nie trzeba przedstawiać ale chętnie jeszcze raz to zrobię, miasto z tysiąc letnią tradycją jako miasto Hanzeatyckie, centrum kultury i handlu XVI i XVII. Przepiękne zabytki starego miasta, wspaniale zachowane Forty Napoleońskie oraz Gdańskie Muzeum Morskie, Hel, Westerplatte, są to atrakcje, które są unikatowe w skali Europy.

Jako miejsce wypoczynku i rekreacji oferuje multum możliwości, począwszy od joggingu nad morzem, sporty żeglarskie oraz liczne tory kartingowe kończąc na wylegiwaniu się na plaży i kąpieli w morzu. Apartament położony jest w odległości ok. 500 metrów od morza, z linii brzegowej widoczne molo w Sopocie, idealne miejsce na spacery. Parking strzeżony w bezpośrednim sąsiedztwie ok. 60 m. Pływalnia, restauracje, tenis i mini golf w odległości kilkuset metrów.

W okolicy znajduje się wiele sklepów spożywczych oraz 2 duże centra handlowe i komunikacja miejska.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt