Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy

Opis

Teren Ośrodka położony jest na Wyspie Sobieszewskiej, blisko morza, wśród zieleni, z widokiem na martwą Wisłę. Doskonałe miejsce odpoczynku, spokoju i ciszy. Bliskość Gdańska, Krynicy Morskiej i Malborka daje także możliwość aktywnego spędzania czasu.

Oferujemy całoroczne noclegi w dworku w pokojach dwuosobowych z łazienką, w pawilonie mieszkalnym w pokojach 2,3,4 osobowych oraz w domkach campingowych. Ośrodek uzyskał wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych, szczególnie z dysfunkcją narządu wzroku oraz innymi niepełnosprawnościami.

Dysponujemy świetlicą z zapleczem rehabilitacyjnym, wyposażonym w podstawowy sprzęt sportowy. Ponadto przyjmujemy dzieci i młodzież na kolonie letnie i zielone szkoły. Organizujemy także konferencje i szkolenia, rekolekcje i seminaria, imprezy okolicznościowe.
tło

Turnusy rehabilitacyjne

Ośrodek uzyskał wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne (wpis nr OD/22/27/07) i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych, szczególnie z dysfunkcją narządu wzroku oraz innymi niepełnosprawnościami.

Dysponujemy świetlicą z zapleczem rehabilitacyjnym, wyposażonym w podstawowy sprzęt sportowy.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt