Opis

Dom położony jest blisko morza w spokojnej dzielnicy (Wzgórze Maksymiliana) w centrum Gdyni.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze wyposażone we wszystko co jest potrzebne do przyjemnego pobytu w nadmorskim kurorcie min: w pełni funkcjonalna kuchnia z wyposażeniem, pościel, telewizor, radio, TV kablowa, internet, itp. Oferuję 4 miejsca do spania (sofa 2 osobowa, 2 x tapczaniki). W łazience znajduje się kabina prysznicowa. Jednym z największych atutów tego mieszkania jest lokalizacja.

Bardzo spokojna okolica, która zapewni gościom właściwy odpoczynek i relaks.
  • Obiekt całoroczny
  • Akceptujemy zwierzęta
tło

Okolice obiektu

Najlepsza okolica w Gdynia zarówno pod kątem wypoczynku, atrakcji jak również możliwości komunikacyjnych.

W bliskiej odległości od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a także niedaleko od plaży, Bulwaru Nadmorskiego, Skweru Kościuszki. Gdynia jest miastem przestrzennym, słonecznym, bardzo ładnym i bezpiecznym.

Skwer Kościuszki, Bulwar Nadmorski i Kamienna Góra to tereny spacerowe ze ścieżkami rowerowymi. Tutaj znajduje się wspaniały port - centrum ruchu pasażerskiego po Zatoce Gdańskiej. W okolicy do zwiedzania i dyspozycji turystów niszczyciel Błyskawica, żaglowiec Dar Pomorza.

Muzeum Oceanograficzne i Akwarium Morskie, Muzeum Marynarki Wojennej i Miasta Gdyni, Przystań Jachtowa, Teatr Muzyczny, Multikino, Aqua Park. Doskonała komunikacja SKM, autobusowa i Białej Floty do Sopotu (bardzo tania 10/6 zł za 1godz. rejs), Oliwy, Gdańska, na Półwysep Helski i do innych miejscowości nadmorskich. Niezapomniane wrażenia pozostawia spacer brzegiem morza przez Klif Orłowski na molo do Sopotu.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt