Centrum przy plaży

Opis

Mieszkanie w samym centrum Gdyni, atrakcyjnie położone, 36 m, w pełni umeblowane. 2 pokoje w nich max 6 miejsc noclegowych (2 x dwuosobowe) pościel. Kuchnia - pełne wyposażenie (kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczny. , stolik i krzesła, garnki, kpl. naczyń, sztućce, ). Łazienka - pralka automatyczna, kabina prysznicowa, WC, umywalka, lustro, ręczniki.

Piechotą 5 min do plaży i Bulwaru Nadmorskiego, 12 min do PKP. W pobliżu lokale gastronomiczne, rozrywkowe, puby, smażalnie ryb, sklepy (Biedronka), statki Białej Floty, oceanarium, muzea, teatry i kino.

Wynajem tylko całego mieszkania - od 4 do 6 osób, 30 - 50 zł. osobo/doba, do negocjacji w zależności od terminu i czasu pobytu.

Potwierdzenie rezerwacji związane jest z wpłatą zaliczki w wys. 30 %, pozostała część płatna z góry po przekazaniu kluczy do mieszkania + kaucja w wys. 200 zł. zwrotna przy odbiorze kluczy.

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień regulaminu. O wszelkich zmianach w rezerwacji (np. przedłużenie lub skrócenie pobytu) należy poinformować przed przyjazdem. Zakwaterowanie zaczyna się o godz. 16 a kończy się o godz. 12 (zmiany godzin przyjazdu i wyjazdu tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem). W przypadku wystąpienia niemożliwych do przewidzenia okoliczności (np. awarii) właściciel rezerwuje sobie prawo do anulowania umowy. Wynajmujący jest zobowiązany dbać o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa i utrzymania obiektu w stanie zastanym.

Nr konta bankowego 24 1940 1076 5399 4004 0000 0000 Bank Credit Agricole.

Nie wynajmujemy mieszkania na tzw. Tani pojedynczy pokój gościnny, lecz całe mieszkanie w bardzo dobrej cenie.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt