w samym centrum Gdyni - 1,2,3 pokoje

Opis

Nocleg w Gdyni - Mieszkania w ścisłym centrum Gdyni do wynajęcia. 1,2,3 pokoje.

Oferujemy Państwu trzy mieszkania do wynajęcia w samym Centrum Gdyni. W pełni wyposażone lokale są gotów przyjąć nawet do 12 Gości. Korzystna cena, położenie oraz pełna swoboda to atuty, które śmiało mogą konkurować z ofertą hotelową w naszym mieście. Chcą Państwo spędzić urlop w Trójmieście lub załatwić sprawy biznesowe? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Powierzchnia 60m², trzy niezależne pokoje, dwa 10m² i jeden 14m², w każdym pokoju pościelone 2 łóżka 2 - osobowe, razem 12 miejsc noclegowych.

Przestronny i jasny salon kuchenny, w pełni wyposażony w sprzęt AGD, TV, duży stół do spożywania posiłków, TV kablowa, internet Wi-Fi, komfortowa łazienka z prysznicem, osobne WC.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze zadbanego i odremontowanego budynku mieszkalnego z windą, który w 1964 r. pretendował do tytułu "Mistera Gdyni". Okna salonu kuchennego i jednego z pokoi mają ekspozycję południowo - wschodnią i wychodzą na ul. Władysława IV. Pozostałe dwa pokoje mają okna południowo - zachodnie od strony cichego i spokojnego podwórza.

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Władysława IV w samym Centrum Gdyni. Położenie lokalu sprawia, że praktycznie wszystkie atrakcje Gdyni znajdują się na wyciągnięcie ręki. W ciągu 6 - 12 minut można znaleźć się na Kamiennej Górze, gdyńskiej plaży, Skwerze Kościuszki, centrum handlowym Batory, kompleksie kinowym Gemini czy Teatrze Muzycznym.

W razie jakichkolwiek pytań, bardzo prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Rozmawiamy i korespondujemy również w języku angielskim oraz niemieckim.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt