Bliźniak - Danuta Kaczmarczyk

Opis

Jeśli chcielibyście Państwo miło spędzić wakacje nad morzem, już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją pobytu w jednym z naszych dwóch domów wypoczynkowych.

Z nami najlepszy wypoczynek nad Morzem Bałtyckim.

Nasze obiekty - Bliźniak i Bliźniak II, położone są w spokojnej dzielnicy Grzybowa - 350 metrów i 500 metrów spacerem do morza, 100 metrów do autobusu miejskiego (bezpośrednie połączenie z Dworcem PKP i PKS z Kołobrzegu)

Oprócz pięknej pogody i wypoczynku na plaży, polecamy także inne atrakcje, znajdujące się w pobliżu naszego Pensjonatu. Są to m. in. stadnina konna, korty tenisowe, kawiarnie, bilard i inne rozrywki.

Przyjmujemy również grupy zorganizowane (do 60 osób)
Dla grup zorganizowanych transfer gości z dworca PKP/PKS

Pomagamy również w organizacji wycieczek do Świnoujścia, Wolińskiego Parku Narodowego lub Kołobrzegu, możliwość odbycia rejsu statkiem po morzu.

Organizujemy wieczorki taneczne oraz imprezy na terenie naszej posesji (pieczenie kiełbasek i muzyka na żywo). Spędzając wakacje w naszych Pensjonatach, będziecie mieli Państwo okazje zobaczyć to wszystko na własne oczy.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt