Opis

Dom Gościnny "Małgosia" położony jest 500. m od plaży. Jest to budynek dwu piętrowy posiadający pokoje trzy - i czteroosobowe z łazienkami.

Na terenie obiektu jest dostępny internet przez sieć HotSpot. Teren jest ogrodzony, z parkingiem na posesji, z boiskiem do siatkówki i dużym ogrodem. Na terenie ogrodu znajdują się dwie altany, w których można urządzać spotkania przy grillu.

Przed domem jest pergola, w której można usiąść i wypić kawę. Dla najmłodszych Gości mamy plac zabaw z piaskownicą huśtawkami i zjeżdźalnią.

W Budynku jest ogólnodostępna świetlica wyposażona w zestaw wypoczynkowy i telewizor oraz kącik dla dzieci z grami i książkami.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt