Opis

Nasz obiekt położony jest w zielonej strefie parku nadmorskiego, ok. 100m od szerokiej, piaszczystej plaży.

Wygodny wypoczynek zapewniamy wszystkim w pokojach 2,3,4 - osobowych, istnieje możliwość dostawek. Każdy z nich posiada pełen węzeł sanitarny, TV, radio i wyposażony jest w sprzęt plażowy (leżaki i wiatrochron) i czajnik.

W ofercie posiadamy również 2 - pokojowe studio z łazienką przeznaczone dla 4 lub 5 osób. Na parterze przygotowaliśmy ogólnie dostępny aneks kuchenny, w którym każdy z naszych gości może przygotować sobie ciepły posiłek. Całodzienne wyżywienie natomiast zapewnia stołówka vis a vis naszego pensjonatu. Na ogrodzonym terenie przygotowaliśmy mini plac zabaw dla dzieci a wszystkim zmotoryzowanym zapewniamy bezpieczny parking zamknięty.

Dla wczasowiczów preferujących aktywny wypoczynek proponujemy skorzystanie z wypożyczalni rowerów, którą prowadzimy w sezonie letnim. Cicha okolica, kameralna atmosfera, duży ogród z miejscem na grilla i kominkiem ogrodowym to niewątpliwe atuty dla wszystkich, którzy pragną spędzić czas z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszamy do nas przez cały rok.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt