Opis

Serdecznie zapraszamy do nadmorskiej miejscowości Grzybowo.

Nasz dom położony jest w cichym i spokojnym miejscu, zaledwie 350m od szerokiej, czystej i piaszczystej plaży. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas rejon ten pozwala na wycieczki rowerowe i piesze. Nadmorski klimat, czyste powietrze to wyśmienite warunki do wypoczynku.

Posesja ogrodzona, na której znajduje się duży ogród z placem zabaw dla dzieci (piaskownica z zabawkami, zjeżdżalnie, huśtawki). W pobliżu (50m, 100m) znajdują się liczne bary, jadłodajnie, smażalnie ryb, sklepy spożywcze.

Posiadamy pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami: TV, lodówka, czajnik, naczynia, sztućce, sprzęt plażowy (leżak, parawan).

Pokoje 2 osobowe łazienka wspólne TV, czajnik, naczynia, sztućce, sprzęt plażowy (leżak, parawan). Do dyspozycji Gości: kuchnia ogólnodostępna, grill, meble ogrodowe, leżaki.

W całym domu nie palimy tytoniu. Nie przyjmujemy zwierząt.

Rezerwacja ważna po wpłacie zadatku (30% wartości całej deklarowanej ceny) w terminie 3 dni od rezerwacji telefonicznej. Pobyt rozpoczyna się o godzinie 14 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10 w dniu wyjazdu.
Dane do wpłaty:
PKO BP nr konta 02 1020 4027 0000 1302 0333 8696

W razie nie dotrzymania podanego terminu lub rezygnacji nie dokonujemy
zwrotów pieniędzy ani wpłaconego zadatku.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt