Opis

Przystanek Lato oferuje do wynajęcia niezależne apartamenty znajdujące się w naszym największym domku. Z naszego kempingu do morza jest około 800 metrów leśną dróżką.

Apartament 1 położony jest na parterze domku i składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z kabiną prysznicową i dużego zadaszonego tarasu. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, garnki, naczynia, sztućce.

Apartament 2 również położony jest na parterze domku i składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z kabiną prysznicową oraz tarasu. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, garnki, naczynia, sztućce.

Apartament 3 zajmuje poddasze domku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z kabiną prysznicową oraz osobnej sypialni. W sypialni są cztery miejsca (jedno łóżko podwójne i dwa pojedyncze) do spania, ale dla większych rodzin, w salonie jest także rozkładana sofa. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, garnki, naczynia, sztućce.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt