Opis

Zapraszamy do domków wypoczynkowych AFRODYTA w nadbałtyckiej miejscowości Jarosławiec.

Obiekt znajduje się w spokojnym miejscu blisko lasu, a do morza i centrum miejscowości wystarczy 10 min spacerkiem. To idealne miejsce na relaks w zaciszu przyrody, mając plażę i nadmorskie atrakcje na wyciągnięcie ręki.

Afrodyta to 6 murowanych, dwupoziomowych domków w zabudowie szeregowej, na działce o powierzchni 1500 m². W 2020 roku mamy do dyspozycji 4 domki, dla 6 do 8 osób każdy.

Parter domku (ok. 25 m²) to pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienka z dużym prysznicem. Piętro stanowi korytarzyk i dwie osobne sypialnie. W każdej łóżko dwu - i jednoosobowe. Domki zostały urządzone tak, by zapewnić komfort i niepowtarzalną atmosferę.

Przed każdym domkiem stoi stolik rekreacyjny z krzesłami. Do dyspozycji są grille i leżaki. Na ogrodzonym terenie obiektu znajdują się altanki i plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą oraz trampolina.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt