Opis

Na terenie obiektu znajduje się 5 domków letniskowych, cztery domki 5 osobowe i jeden domek 8 osobowy. Dodatkowo przyjazny dla dzieci plac zabaw i dodatkowe zabawki, trampoliny, gokarty rowerowe dla najmłodszych i inne. W obiekcie znajduje się piękna zadaszona altana i grill przeznaczona dla naszych gości. Teren jest równy i cała powierzchnia ma 2300 m² to dość sporo dla dzieci.

Domki 5 osobowe jedna sypialnia z podwójnym małżeńskim łóżkiem (140 cm szerokie) i jedno pojedyncze (90cm szerokie), łóżka posiadają bardzo wygodne materace. Duży pokój z aneksem w którym znajduje się rozkładana rogówka długa na 250 cm i szeroka na 170 cm również bardzo wygodna.

Aneks kuchenny wyposażony we wszystkie podstawowe akcesoria domowego użytku. Ponadto duży pokój jest doświetlony poprzez duże klimatyczne okno, które nadaje fajnego klimatu całemu pomieszczeniu. W łazience znajduje się duży wygodny prysznic z wysokim brodzikiem (sprawdza się przy kąpaniu dzieci) dodatkowo posiada siedzisko - można wygodnie usiąść, dodatkowo WC i umywalka.

Domek ośmioosobowy jest taki sam ale dodatkowo powiększony o jedną sypialnie więcej.

Morsie Siedlisko Jarosławiec zaprasza.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt