Opis

Mamy do zaoferowania cztery drewniane domki przeznaczone dla 4 osób.

Na każdy domek składają się 2 sypialnie, salon, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. W jednej sypialni znajduje się łoże małżeńskie, a w drugiej dwa łóżka pojedyncze. Aneks kuchenny został wyposażony w lodówkę, kuchenkę elektryczną i naczynia kuchenne.

W domkach jest TV oraz dostęp do Internetu. Przed każdym domkiem zadaszony taras z meblami ogrodowymi. Posiadamy także komfortowy domek 6 - osobowy.

Domek składa się z 2 sypialni, salonu z kominkiem, aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem. W każdej sypialni znajduje się łoże małżeńskie oraz łóżko pojedyncze.

Na wyposażeniu aneksu kuchennego jest lodówka, kuchenka elektryczna, mikrofalówka, ekspres do kawy oraz naczynia kuchenne. W domku jest TV oraz dostęp do Internetu.

Przed domkiem zadaszony taras z meblami ogrodowymi.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt