Opis

Dom gościnny położony jest w najczystszym regionie Polski na Wybrzeżu Środkowym w odległości ok. 500m od morza.

Doskonała lokalizacja obiektu zapewni Państwu ciszę i spokojny wypoczynek. Teren domu jest ogrodzony i oświetlony a brama posesji jest na noc zamykana.

Oferujemy Państwu: pokoje 2,3,4 i 5 osobowe z łazienkami, TV, lodówką, czajnikiem elektrycznym - niektóre pokoje są wyposażone w aneks kuchenny, jest również grill i mini plac zabaw.

Na grodzonym terenie posesji jest bezpłatny parking a w zacisznym miejscu znajduje się chata do grillowania i wypoczynku.

Doba rozpoczyna się o godzinie 13:30 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10:00 w dniu odjazdu. Płatność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu do godziny 20:00. Do ceny należy doliczyć opłatę klimatyczną.

Wpłata 20% na poczet rezerwacji nie podlega zwrotowi.

Orientacyjne odległości: plaża - 700m, centrum, bankomat, apteka, sklepy, bary - 500m, park wodny - 450m, latarnia morska - 300m, jezioro - 1,9 km.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt