Opis

Dom Gościnny LAGUNA usytuowany jest w zacisznym miejscu w pobliżu pięknego lasu i z widokiem na latarnię morską.

Proponujemy Państwu wypoczynek w komfortowych warunkach.

Posiadamy pokoje 2 -, 3 - i 4 - osobowe w pawilonie głównym oraz murowane, wolnostojące 3 -, 4 - lub maksymalnie 5 - osobowe domki letniskowe.

Zarówno pokoje jak i domki wyposażone są we własne łazienki (natrysk, WC, umywalka) oraz aneksy kuchenne w pełni wyposażone (kuchenka elektryczna dwupalnikowa, lodówka, zlew, naczynia kuchenne, sztućce, garnki, czajnik bezprzewodowy).

W pokojach i domkach pozostawiamy do dyspozycji gości telewizory, szafy na odzież, kanapy rozkładane dwuosobowe, fotele rozkładane jednoosobowe lub łóżka piętrowe.

Zabudowa jest typowo parterowa tak, że z każdego pokoju i domku istnieje bezpośrednie wyjście do ogrodu. Przed pokojami i domkami przygotowaliśmy dla Państwa tarasy z meblami ogrodowymi.
tło

Teren

Teren naszego ośrodka jest duży, przestronny (ok. 5000m2), oświetlony i ogrodzony. Na placu zabaw miło i bezpiecznie mogą spędzać czas nasi mali goście korzystając m.in. ze ślizgawki, huśtawek, mini karuzeli, drabinek i piaskownicy. Dodatkową atrakcją dla dzieci są: rowerki, samochodziki boby car, traktorek z przyczepą, mini gokardy, domek ogrodowy itp.

Dla osób preferujących wypoczynek na sportowo proponujemy mini boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, stół tenisowy oraz piłkarzyki. Urlop jednak to nie tylko rozrywka, ale także wspólne posiłki na świeżym powietrzu i w gronie przyjaciół, bądź właśnie zapoznanych wakacyjnych znajomych. W tym celu zbudowaliśmy dla Państwa zadaszoną wiatę do grilowania z murowanym grilem , ławeczkami i stołami oraz wydzieliliśmy specjalne miejsce na ognisko. Istnieje również na miejscu możliwość wypożyczenia rowerów (za symboliczną opłatą), z których dwa posiadają specjalne, amortyzowane krzesełka dla dzieci do lat 6, mocowane do bagażnika.
tło

Rezerwacja

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata 30% zadatku w ciągu 5 dni na konto bankowe. Pozostałe 70% do zapłaty w dniu przyjazdu na wypoczynek.

Każdy gość D.G. LAGUNA obowiązany jest do uiszczenia tzw. opłaty miejscowej na rzecz Gminy Postomino, za każdy dzień pobytu oraz w stawce obowiązującej na dany rok (stawka od osoby na 2012r.: 2,05zł za dzień)

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.

WAŻNE!!! Obowiązuje bezwzględny zakaz przywożenia drobnego sprzętu AGD typu kuchenki mikrofalowe, gofrownice, tostery itp. i korzystania z niego w LAGUNIE (pomieszczenia będą kontrolowane). Załączanie dodatkowego sprzętu przyczynia się bowiem do nadmiernego obciążenia instalacji elektrycznej, a co za tym idzie licznych awarii w dostawie prądu do pomieszczeń.

UWAGA!! Wszelkie awarie, usterki i szkody prosimy niezwłocznie zgłaszać właścicielowi ośrodka i nie próbować usuwać ich na własną rekę.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt