Opis

Wakacje nad morzem Amber Jarosławiec

Zapraszamy do nowo wybudowanego pensjonatu "Amber Jarosławiec" położonego na obrzeżach Jarosławca w odległości 800 m od pięknej szerokiej plaży. Do Państwa dyspozycji w tym roku oddaliśmy 8 pokoi 4 osobowych na parterze (po 25m²) z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką. Do każdego pokoju jest osobne wejście przez taras na którym można odpocząć i napawać się przyrodą ponieważ graniczymy z parkiem krajobrazowym z dala od turystycznego zgiełku. Do centrum Jarosławca jest 10 minut drogi pieszo.

Jarosławiec jest uroczą wioską rybacką otoczoną pięknymi lasami i dwoma dużymi jeziorami. Od zarania dziejów mieszkali tu rybacy, którzy w chwilach pomiędzy połowami zajmowali się zbieraniem i obróbką bursztynu, którego do dziś dużo znajduje się w tej okolicy. Należy wspomnieć o bardzo specyficznym i nadającym charakterystyczny klimat położeniu. Składa się na to dalekie wysunięcie w morze zapewniające najczystszą klasę czystości wody na wybrzeżu. Jest to również spotęgowane tym iż w pobliżu nie ma żadnego przemysłu jak i ujść większych rzek.

Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest jego lokalizacja, dająca gwarancję udanego wypoczynku.

Obiekt usytuowany jest na dużej (3000m²) ogrodzonej działce. Zmotoryzowanym zapewniamy parking na terenie posesji. Lokalizacja lekko na uboczu sprawia, że czujemy się odizolowani od zgiełku i hałasu. Odległość do morza wynosi 800 metrów, natomiast do centrum miejscowości około 1000m. Do plaży można dojść jedną z malowniczych leśnych dróg. W odległości 1000m znajduje się aquapark.

Obowiązuje opłata miejscowa do Urzędu Gminy 2,15 zł/osoba/dzień.
Nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów np. za prąd czy ciepłą i zimną wodę, również parkowanie samochodu na terenie posesji jest wliczone w cenę.
Doba liczona jest od godz. 1600 w dniu przyjazdu do godz. 1000 w dniu odjazdu.
W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu nie zwracamy należności za utracone świadczenia.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt