Opis

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2,3 i 4 osobowe.

Obiekt położony tylko 50m od morza i 150m od centrum Jarosławca.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę (z pełnym węzłem sanitarnym), TV oraz aneks kuchenny (lodówka, czajnik, zastawa stołowa, mikrofalówka - poza pokojami 2 - osobowymi). W zależności od kondygnacji, pokoje posiadają balkony z meblami lub wyjście na taras.

Ponad to, w skład każdego pokoju wchodzi sprzęt plażowy (leżak, parawan, koc).

Na parterze znajduje się aneks kuchenny (płyta ceramiczna, piekarnik, mikrofalówka, naczynia) z niezależnym wejściem, przeznaczony do przygotowywania ciepłych posiłków.

Naszym Gościom zapewniamy plac zabaw dla dzieci (huśtawki oraz fotelik dla najmłodszych, plastikowy bujaczek, piaskownica, zjeżdżalnia oraz trampolina), miejsce do gry w piłkę czy badmintona. Ośrodek jest ogrodzony, więc dzieci mogą bawić się bezpiecznie. Na terenie posesji znajdują się tarasy z meblami ogrodowymi, przy których można odpocząć i rozpalić grilla. Gwarantujemy również bezpłatny parking.

Informacje dodatkowe
  • Pokoje 2 - osobowe znajdują się na I piętrze i wyposażone są w kanapę z funkcją do spania
  • Pokoje 3/4 - osobowe znajdujące się na I piętrze wyposażone są w tapczanik i kanapę z funkcją do spania
  • Pokoje 4 - osobowe znajdujące się na parterze wyposażone są w kanapę z funkcją do spania i dwa pojedyncze tapczaniki
Naszym Gościom zapewniamy plac zabaw dla dzieci (huśtawki oraz fotelik dla najmłodszych, plastikowy bujaczek, piaskownica, zjeżdżalnia oraz trampolina), miejsce do gry w piłkę czy badmintona. Ośrodek jest ogrodzony, więc dzieci mogą bawić się bezpiecznie.

Na terenie posesji znajdują się tarasy z meblami ogrodowymi, przy których można odpocząć i rozpalić grilla. Gwarantujemy również bezpłatny parking.

Na wypoczynek zapraszamy od kwietnia do października.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt