Opis

Jeżeli jesteś miłośnikiem spokoju, kochasz las i przyrodę, chcesz niedrogo wypocząć w uroczym i cichym miejscu. Jeżeli lubisz spacery i świeże powietrze z dala od zgiełku - to oferta moja jest właśnie dla Ciebie. - Jarosławiec

Zapraszamy do nas od kwietnia do września. Proponujemy pokoje 2,3,4,5 - osobowe, każdy pokój ma własną oddzielną łazienkę z umywalka, ubikacją i kabiną prysznicową. W każdym pokoju jest TV i radio parawan na plaże. Na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, a na piętrze aneks kuchenny (bez gotowania obiadów). Oferujemy w ogrodzie ławeczki ze stołami, grille, wędzarnie i hamak. Jest tez zadaszona altanka i do dyspozycji gości rowery. W okolicy domu jest las oraz piękne łąki i drogi rowerowe. Możecie Państwo u nas spędzić wakacje w miłej i rodzinnej atmosferze (jest tylko 5 pokoi) bez hałasu. Serdecznie zapraszamy. Do morza tylko 500 metrów.

W pobliżu znajduje się stołówka, gdzie można tanio wykupić całodzienne wyżywienie. W odległości co 200m od naszego domu znajduje się największy nad Bałtykiem kompleks basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą, sztuczna falą i gejzerami powietrznymi.

Cena uzależniona jest od terminu ilości osób i pokoju.

Pragnę zachęcić do wynajęcia dużego pokoju /25m/ na parterze z dużym tarasem, wychodzącym do ogrodu.

Zapraszam

W naszym domu nie ma nieznajomych są tylko przyjaciele, którzy się jeszcze nie spotkali.

Zapraszamy również na weekend majowy - tanio
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt