Menu

Pokoje Gościnne

Cena od: 40 zł

84-140 Jastarnia   woj. pomorskie
ul. Bałtycka 19 

tel. (58) 675-22-09 , tel. 720-579-370


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Zapraszamy Państwa do Jastarni. Nasz dom położony jest przy ulicy Bałtyckiej prowadzącej wprost do morza, w zacisznym miejscu, blisko centrum.

Oferujemy pokój 3 - os. z łazienką, 2 - os. do wspólnej łazienki (łazienka na dwa pokoje) oraz apartament z własnym, niezależnym wejściem, łazienką i aneksem kuchennym.

W skład apartamentu wchodzą: salon (wraz z aneksem kuchennym), o powierzchni 21m², a w nim rogówka rozkładana dla 2 osób, stolik, telewizor 32", stół kuchenny i 5 krzeseł; w aneksie kuchennym do dyspozycji gazówka (4 - palnikowa), lodówka, czajnik, garnki oraz cała zastawa kuchenna dla 5 osób. W sypialni dysponujemy jednym dużym 2 - osobowym łóżkiem i jednym pojedynczym łóżkiem, 2 stolikami nocnymi z lampkami, szafą, komodą oraz lustrem. W łazience prysznic, umywalka z szafką oraz muszla.

Posesja ogrodzona, z możliwością bezpłatnego parkowania.

Doskonałe położenie obiektu, oraz przyjazna atmosfera panująca w domu są naszym dodatkowym atutem. W pobliżu naszego domu zabytki architektury kaszubskiej, smażalnia ryb, sklep spożywczy, a przede wszystkim las i morze.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy