Opis

Hotel SPA Activia jest nowym, kameralnym - posiadającym kilkadziesiąt miejsc hotelowych obiektem.

Tu w otoczeniu pięknej, nadmorskiej przyrody, bez tłoku i harmideru towarzyszącym dużym hotelom, mogą wypocząć zarówno pary, jak też rodziny z dziećmi.

Z myślą o nich przygotowaliśmy wiele ciekawych i co najważniejsze bezpłatnych atrakcji umożliwiających aktywne spędzenie czasu.

Oferujemy pokoje
  • 1 - osobowe
  • 2 - osobowe
  • 3 - osobowe
  • 2 - osobowy de luxe
  • 3 - osobowy de luxe
  • 4 - osobowe studio de luxe
  • 4 - osobowe studio
  • apartament 2 - osobowy
Posiadamy również pokoje klasy ekonomicznej, na 3 piętrze, bez balkonów, ze skosami:

Przygotowaliśmy również, specjalnie na potrzeby konferencji i szkoleń, salę konferencyjną mogącą pomieścić: w układzie kinowym 80 osób, a w układzie ze stołami 50 osób. Sala konferencyjna wyposażona jest w laptopa z dostępem do internetu (blue connect), nagłośnienie, projektor multimedialny LCD, telewizor LCD 50" oraz tablicę.

Dla naszych Gości, którzy pragną zadbać o swoje ciało lub zrelaksować - oddając się w ręce profesjonalnej kosmetyczki - polecamy nasz duży, hotelowy i przytulnie urządzony gabinet kosmetyczny wyposażony w kapsułę SPA i inne urządzenia służące poprawie wygladu i samopoczucia. Gabinet kosmetyczny hotelu SPA Activia w okresie letnim czynny jest od godz. 13 - 21 a poza sezonem dostępny jest na życzenie (po zebraniu kilku zabiegów).
tło

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - część miasta Władysławowa, kąpielisko nad Morzem Bałtyckim.

Najbardziej wysunięta na północ jednostka osadnicza Polski. Miasto Władysławowo utworzyło jednostkę pomocniczą - osiedle "Jastrzębia Góra". Organem uchwałodawczym osiedla jest zebranie mieszkańców. Organem wykonawczym osiedla jest przewodniczący zarządu osiedla. Dodatkowo organem pomocniczym dla przewodniczącego jest zarząd osiedla, który łącznie z nim liczy od 4 do 7 członków.

Przewodniczący i jego zarząd są wybierani przez wyborcze zebranie mieszkańców. Według danych urzędu miejskiego powierzchnia osiedla wynosi 260,9 ha.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt