Menu

Hotel La Siesta84-104 Jastrzębia Góra   woj. pomorskie
ul. Droga Rybacka 58 

tel. (58) 674-91-97 , tel. (58) 674-94-21 , tel. 502-076-777


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Hotel La Siesta w Jastrzębiej Górze położony jest 100 metrów od otwartego morza.

Spędzicie tu naprawdę piękne chwile. Tylko 5 minut spaceru dzieli nas od centrum miasta i słynnego deptaku.

Do dyspozycji gości oddajemy 36 komfortowych pokoi z łazienkami. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor, lodówkę, suszarkę do włosów, radio, telefon oraz dostęp do Internetu. Staramy się zapewnić Gościom pełen komfort, tak aby nie musieli się o nic martwić i wykorzystali każdy dzień swojego urlopu na odpoczynek.

Oferujemy szereg udogodnień dla Państwa.

Między innymi: Codzienna prasa, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prasowania, Możliwość zlecenia prania, Sejf w obiekcie, Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi: Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia, Nocnik, Wanienka

W hotelu dla Gości oferujemy saunę suchą, łaźnię parową, solarium, salę fitness, stół do tenisa, piłkarzyki oraz bilard. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci mogą korzystać z hotelowego placu zabaw czy kącika zabaw w obiekcie. Na zewnątrz do dyspozycji Gości znajduje się wiata grillowa oraz miejsce na ognisko.

Hotel posiada certyfikat "Hotel Przyjazny Rodzinie"

Na terenie obiektu udostępniamy dla Gości bezpłatny parking.

Zapraszamy.
Cennik
Ceny od 70 zł za dobę.
Konferencje
Hotel przystosowany jest do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów, bankietów oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne o powierzchni 40m² (30 osób) oraz 70m² (70 osób).

Sale są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt: rzutnik multimedialny, rzutnik foliogramów, tablicę suchościeralną, flipchart, TV, odtwarzacz video, odtwarzacz DVD, komputer PC, internet - gnizado oraz Wi-Fi, zaciemnienie.
Jastrzębia Góra
Jastrzębia Góra to miejsce, w którym cywilizacja żyje w zgodzie z przyrodą. Piękny brzeg morza o charakterze klifu (32,8 m n. p. m. ) to najlepsza wizytówka tego miejsca. To tutaj znajduje się najdalej wysunięty na północ Polski Przylądek Rozewie. Na zboczach klifu rośnie zabytkowy, 160 - letni bukowy las. Choć zasłania on widok z balkonu pobliskiej latarni morskiej, nie jest przycinany. Kilka okazów drzew ma tutaj status pomników przyrody. Od 1957 znajduje się w tym miejscu rezerwat krajobrazowy Przylądek Rozewski. Lokalną atrakcją jest też XIX - wieczny falochron.

Obelisk "Gwiazda Północy" został wzniesiony w 2000 roku i wyznacza miejsce najdalej wysunięte na północ Polski. Jego współrzędne to 54'50'11'.

Kapliczka księży Jezuitów oraz kościół pod wezwaniem Św. Ignacego Loyoli wzniesiony w połowie lat 80. Jego dwupoziomowa konstrukcja jest naprawdę imponująca. Dolne piętro może pomieścić około 700 osób, natomiast górne – nawet 2000.

Obelisk upamiętniający wyratowanie z morskich odmętów króla Zygmunta III Wazy po nieudanej wyprawie do Szwecji. Na kuli wieńczącej obelisk usadowiony został wzbijający się do lotu orzeł. Ma on symbolizować Polskę, która na przełomie XVI i XVII wieku rozpoczęła zagospodarowywanie dziewiczych terenów nad Bałtykiem.

Wąwóz Lisi Jar - niegdyś miał aż 10 km długości, ale jego znaczną część pochłonął Bałtyk. Wąwóz jest rozcięciem erozyjnym pomiędzy Rozewiem a Jastrzębią Górą. Ma głębokość 50 metrów. Jego zbocza porasta bukowy las.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy