Menu

Kwatery, Domki holenderskie i Camping

Cena od: 25 do morza: 700 m

84-104 Jastrzębia Góra   woj. pomorskie
ul. Pucka 19 

tel. 511-220-691 , tel. 519-652-040
email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Oferujemy do wynajęcia tanie kwatery prywatne 2,3,4,5 - osobowe, domki holenderskie oraz przyczepę campingową ustawioną na ogrodzonym terenie.

Kwatery prywatne
Dom zlokalizowany w zacisznej okolicy Jastrzębiej Góry w odległości ok. 10 min od morza i centrum, 1300m od Latarni Morskiej w Rozewiu. Teren posesji jest ogrodzony z możliwością grillowania. Dla naszych gości udostępniamy w pełni wyposażoną kuchnię oraz miejsce do parkowania samochodu

Domki holenderskie
Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone domki holenderskie, 4 - 5 osobowe na ogrodzonym, zielonym terenie. W domku znajduje się łazienka, aneks kuchenny, dwie sypialnie, kuchenka gazowa, lodówka, telewizor, radio, komplet sztućców / naczyń, pościel, kołdry, poduszki, koce. Ponadto do dyspozycji gości miejsce do grillowania, miejsce do gier i zabaw oraz parking.

Przyczepa campingowa
Przyczepa campingowa 3 osobowa w pełni wyposażona (lodówka, kuchenka gazowa, umywalka, radio, sztućce, kołdry, poduszki, koce, przybory plażowe. Ustawiona na ogrodzonym terenie o powierzchni 1250 m². Pomieszczenia sanitarne znajdują się w budynku obok.
O Miejscowości
Jastrzębia Góra składa się z trzech osad: Rozewia, Lisiego Jaru i właściwej Jastrzębiej Góry. Jastrzębia Góra to jedno z najpiękniej położonych kąpielisk nadmorskich w Polsce. Tuż obok Przylądka Rozewie leży Jastrzębia Góra. Wznosi się ona na najwyższej części polskiego wybrzeża, na 30 - metrowym klifowym brzegu. Turystów przyciąga piękna, drobnoziarnista plaża, ciągnąca się wysokim pasem u stóp wysokiego, urwistego brzegu. W latach 1934 - 1936 odkryto tu na 3 stanowiskach ślady osadnictwa z wczesnej epoki żelaza. Przeprowadzone niedawno badania wykopaliskowe odkryły obozowisko z epoki mezalitu (środkowa epoka kamienia: 8000 - 4200 lat p. n. e. ) Z Jastrzębiej Góry warto podjechać na Rozewie. Jest to wchodząca w morze, wysoka na ponad 54 metry klifowa krawędź Kępy Swarzewskiej. Można zobaczyć tam latarnię morską z 1821 roku i 350 metrowy wąwóz erozyjny "Lisi Jar".

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy