Opis

Dom Gościnny WALDEK to tanie i przytulne kwatery nad morzem gwarantujące Gościom domową atmosferę. Jest usytuowany w cichej i spokojnej części Jastrzębiej Góry, z dala od całego sezonowego gwaru, zapewniając jednocześnie bliski dostęp do wszystkich ważnych punktów miasteczka. Piękne widoki na morze oraz spokojna okolica otoczona zielenią zapewnią Państwu miłe i spokojne wczasy z całą rodziną w przytulnych, ładnie wyposażonych pokojach.

Oferujemy pokoje 2,3,4,5 i 6 - cio osobowe, łącznie 35 miejsc noclegowych, z pełnym węzłem sanitarnym i balkonem, wyposażone w telewizor z TV - Sat, dostęp do Internetu, czajnik elektryczny, naczynia oraz sprzęt plażowy.

Dla naszych gości udostępnione są dwie, w pełni wyposażone kuchnie, miejsce do grillowania oraz plac zabaw dla Państwa pociech.

Posesja jest ogrodzona, co zapewnia bezpieczne parkowanie samochodów. Istnieje również możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych (psy, koty oraz inne, przyjazne człowiekowi zwierzęta).

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 13 - tej, a kończy się o godz. 10 - tej.
tło

Rezerwacja

Rezerwacja, w zależności od terminu i czasu pobytu na naszej kwaterze oraz ilości osób w pokoju. Rezerwacja oraz więcej informacji podczas rozmowy telefonicznej.

UWAGA. Do podanych cen doliczana jest opłata klimatyczna, której wysokość ustala Urząd Miasta Władysławowo.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł od pokoju, którą prosimy wysyłać przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe:

Waldemar Korth, ul. Podgórna 2,84 - 104 Jastrzębia Góra
Konto bankowe numer 60 2490 0005 0000 4000 6815 8339
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt