Opis

Znajdujemy się w spokojnej i cichej okolicy w malowniczych Jezierzanach. Działka położona jest od Jarosławca zaledwie 3 minuty drogi jazdy samochodem około 2,5 km do najbliższego zejścia nad morze. Dysponujemy 7 - osobowym samochodem umożliwiającym dowóz do Jarosławca i z powrotem.

Do dyspozycji gości oddajemy kilka domków i pokojów w tym 3 domki całoroczne. W jednym domku może pomieścić się od 4 do 6 osób. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferowane przez nas domki były przytulne, a przy tym nowocześnie wyposażone, część z nich pachnie jeszcze świeżością. Każdy domek składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę, czajnik, naczynia, sztućce i garnki. W każdym z nich znajdują się dwie sypialnie, łazienka, TV, bezprzewodowy internet.
  • Dla Gości każdego z domków przewidziane są dwa bezpłatne miejsca parkingowe. Cała działka jest ogrodzona.
  • Z drugiej strony działki znajduje się ścieżka pieszo - rowerowa biegnąca wzdłuż brzegu jeziora Wicko (200 m).
  • Dla najmłodszych dysponujemy placem zabaw wyposażonym w huśtawkę, zjeżdżalnię, trampolinę.
  • Dla nieco starszych oddajemy do dyspozycji boisko żwirowe do gry w bule, które jest wykorzystywane także do gry w siatkówkę i kometkę.
  • Mogą Państwo skorzystać z naszych rowerów, co umożliwi zwiedzenie pięknych, bliższych i dalszych okolic.
  • Do eksperymentów kulinarnych przygotowaliśmy specjalnie wiatę Biesiadną wraz z dużym murowanym grillem i paleniskiem wraz kociołkiem żeliwnym.
  • Dla miłośników wędkarstwa istnieje możliwość spełnienia ich oczekiwań w jeziorze Wicko. Na jeziorze panują doskonale warunki do uprawiania żeglarstwa i windsurfingu.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt